KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848586
nr 1284 8586
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 85. Olja på duk, 47x81 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:03:12
28/10 15:41:35